نام کاربری : کلمه عبور :
HSE ACADEMY HSE ACADEMY دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران
دوره ششم نیمه حضوری مهندسی ایمنی بهداشت محیط زیست

معرفی دوره نیمه حضوری مهندسی ایمنی بهداشت محیط زیست


توجه به نیاز سازمان ‏هایی چون زیر مجموعه ‏های وزارت نفت ، صنعت و معدن، نیرو و ... و همچنین پیمانکاران زیرمجموعه به متخصصین و کارشناسان حوزه ایمنی، بهداشت و محیط‏زیست (HSE)، دانشکده محیط‏زیست دانشگاه تهران با همکاری آکادمی HSE شرکت مهندسی مروجان بهره ‏وری، از ابتدای سال 1389 نسبت به طرح‏ ریزی و اجرای دوره ای تحت عنوان دوره یکساله مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط‏زیست (HSE) اقدام نمودند.

رویکرد این دوره به صورت کاربردی است و به منظور اجرای آن از بهترین اساتید اجرایی HSE در صنعت استفاده شده است. (جهت مشاهده اسامی اساتید اینجا کلیک نمایید)

این دوره یکساله در قالب 450 ساعت و حدود 40 عنوان دوره آموزشی (برای مشاهده عناوین دروس اینجا کلیک نمایید) و با شرایط ویژه در دو مقطع مقدماتی و پیشرفته، در روزهای چهارشنبه و پنج‏شنبه هر هفته برگزار می ‏گردد.

این دوره تا کنون 12 بار به صورت ‏های ذیل اجرا شده است:

  • 3 دوره به صورت تمام حضوری
  • 1 دوره به صورت کاملاً مجازی
  • 8 دوره به صورت نیمه حضوری

تا کنون حدود 450 نفر از این دوره فارغ‏ التحصیل شده‏ . عطف به تجربه برگزاری دوره پنجم تا دوازدهم به صورت نیمه حضوری و استقبال و رضایت دانشپذیران از این سبک برگزاری، دوره دوازدهم نیز به صورت نیمه‏ حضوری برگزار خواهد شد. به طوریکه نیمی از زمان دوره به صورت کلاس‏های حضوری (در محل دانشگاه تهران) و نیمی دیگر به صورت کلاس‏های آنلاین مجازی خواهد بود برنامه ‏ریزی اجرای دوره نیمه حضوری طوری است که شرکت‏ کنندگان به ازای هر هفته آموزش حضوری، 2 هفته آموزش مجازی آنلاین خواهند داشت که این موضوع با عنایت به عدم نیاز به حضور فیزیکی در محل کلاس، قطعاً جذابیت بالایی برای افراد شاغل و یا مستقر در شهرهایی غیر از تهران ایجاد خواهد نمود. جهت مشاهده برنامه کلاس ها به بخش تقویم آموزشی ترم اول دوره دوازدهم(نیمه حضوری) مراجعه نمایید.