نام کاربری : کلمه عبور :
HSE ACADEMY HSE ACADEMY دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران
دوره ششم نیمه حضوری مهندسی ایمنی بهداشت محیط زیست

ثبت نام دوره جدید (نیمه حضوری) یکساله مهندسی ایمنی بهداشت محیط زیست

  • از آنجا که اطلاعات ورودی شما بعنوان اطلاعات شخصی شما ثبت خواهد شد لطفا در ورود اطلاعات کمال دقت را مبذول فرمایید
  • فایلهای ارسالی شما در این فرم حتما باید یکی از فرمتهای (docx , doc , jpg , pdf) باشد .
  • حجم فایل ارسالی جهت رزومه شما نباید بیش از 500 کیلوبایت و برای مدرک تحصیلی بیش از 200 کیلوبایت باشد .
  • لطفا به پیغامهایی که سیستم به شما میدهد توجه کنید؛ زمانی اطلاعات شما به درستی دریافت شده است که پیغام     "اطلاعات با موفقیت ثبت شد"      را مشاهده کنید .

آیین نامه دوره آموزشی آزاد یکساله " مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) "


طول دوره، مرخصی تحصیلی و انصراف از تحصیل
طول دوره مدتی است که دانشپذیر بايد دروس تعيين شده آموزشی را بر اساس برنامه‌های اعلامی با موفقيت به اتمام برساند. طول دوره آموزش در شيوه آموزشي 3 ترم 4 ماهه است.
ماده 1- دانشپذیر در طول دوره می‌تواند حداکثر یک ترم تحصیلی، با تائید دانشکده و موافقت مجری از مرخصی تحصیلی استفاده کند. موافقت مجری باید جهت اطلاع به مدیر مرکز آموزشهای آزاد دانشکده منعکس گردد.
تبصره 1- درخواست مرخصی باید قبل از شروع نام نویسی در هر ترم تحصیلی تسلیم شود. موافقت دانشکده با مرخصی تحصیلی دانشپذیر با توجه به وضعیت تحصیلی وی صورت می گیرد و منوط به این است که ادامه تحصیل دانشپذیر از آن به بعد با مشکل مواجه نشود و دانشپذیر شهریه ترم مربوطه را پرداخت نماید.
تبصره 2- در صورتی که دانشپذیر بدون کسب موافقت مجری یک ترم ترک تحصیل نماید، از ادامه تحصیل محروم می شود.
ماده 2- دانشپذیر می‌تواند به هر دلیل، از تحصیل اعلام انصراف نماید. در این صورت باید درخواست خود را مبنی بر انصراف جهت اقدام لازم به مجری تسلیم نماید. مجری مراتب را به اطلاع مدیر آموزش‌های آزاد دانشکده می‌رساند. چنانچه دانشپذیر بعد از یک ماه درخواست خود را پس نگیرد، نسبت به صدور گواهی انصراف از تحصیل اقدام خواهد شد.
تبصره 1- دانشپذیر انصرافی یا اخراجی موظف است به تعهداتی که سپرده است عمل نماید. به هر حال صدور هر گونه گواهی و تسلیم ریزنمرات و دریافت مجوز شرکت مجدد در دوره، منوط به تسویه حساب دانشپذیر است.
تبصره 2- شهريه پرداختي دوره، به هيچ وجه به منصرفين از تحصيل يا كساني كه محروم از تحصيل شده‌اند مسترد نخواهد شد.
ارزشیابی
ماده 3 - ارزيابي دانشپذیر به عهده استاد درس مي‌باشد و در صورت عدم تاييد استاد، دانشپذیر مجاز به شرکت در امتحانات پایان ترم نبوده و نمره 0.5 در درس مذکور لحاظ خواهد شد.
ماده 4 - غيبت غير موجه در امتحان پایان هر درس موجب گرفتن نمره‌ي 0.5 در آن درس مي‌شود.
تبصره - درصورتی که غیب دانشپذیر درامتحان، از نظر مقررات آموزشی موجه تشخیص داده شود، درس مزبور حذف می گردد.
ماده 5 - حداقل نمره قبولی در هر درس 12 است.
ماده 6 - میانگین نمرات دروس دانشپذیر در هر ترم نباید از 14 کمتر باشد. اگر میانگین نمرات دانشپذیر در دو ترم کمتر از 14 باشد، آن دانشپذیر از ادامه تحصیل محروم می شود.
ماده 7 - در صورتی که میانگین کل نمرات دانشپذیر، در پایان دوره از 14کمتر باشد، دانشپذیر فارغ التحصیل شناخته نمی شود و صرفا مدرک حضور در دوره برای وی صادر می‏گردد.
ماده 8 - امتحان پايان ترم به صورت حضوري برگزار مي شود.
تبصره1 - در موارد استثنایی با پیگیری مجری و تصویب ریاست دانشکده آزمون پایان ترم بصورت مجازی قابل برگزاری خواهد بود.
تبصره2 - در مواردي به تشخيص گروه آموزشي و تاييد مجری، آزمون می تواند به صورت حضوری يا ON-LINE در يكي از مكان‌هاي مورد قبول دانشگاه، همراه با مراقب انجام پذيرد.
تبصره 3 - محل امتحان در دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران يا ساير مراكز علمي مورد قبول دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران خواهد بود. در صورتي كه مراكز علمي در شهرستان‌ها و مراكز استان‌ها با دانشگاه قرارداد همكاري داشته باشند، امتحان پايان ترم می تواند در آن‌جا برگزار شود.
ماده 9- شرط قبولی نهایی در دوره و اعطای مدرک به شرح ذیل است:
  • اخذ نمره 12 از 20 در آزمون هر درس
  • اخذ معدل 14 از 20 در کل دروس
  • اخذ امتیاز 70 از 100 در آزمون جامع نهایی
در صورت عدم قبولی در هر درس و یا در آزمون جامع نهایی، کلاس مجددی برگزار نمی‏گردد و فقط آزمون مجدد برگزار می‏گردد.
سایر شرایط
ماده 10- پذیرش دانشپذیر
پذیرش دانشپذیر در این دوره در چارچوب سیاست ها و مقررات آموزشی ذیربط توسط دانشکده و مجری و با درج در روزنامه‌های کثیرالانتشار و اعلان عمومی صورت می گیرد. شرایط و ظرفیت پذیرش دانشپذیر در این دوره بر اساس شاخص‌های علمی و تجربی، منابع آموزشی ذیربط و امکانات زیربنایی و فنی و بنا بر توافق سه جانبه مجری، دانشکده محیط زیست و مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه تهران امکان پذیر است.
ماده 11- صدور مدرک پایان دوره
مدرک پایان دوره دانشپذیریان دوره توسط دانشکده محیط زیست صادر می‌شود. عنوان دانشکده محیط زیست، بیانگر اعتبار مدرک است.
ماده 12- حقوق مادی و معنوی دروس
تمامی حقوق مادی و معنوی جزوات درسی و دروس الکترونیکی که در دوره های مجازی تدوین و تولید می گردند به مجری برگزارکننده دوره (HSE Academy) تعلق دارد. هرگونه استفاده از این دروس به هر شکلی و در هر قالبی صرفا در چارچوب عقد قرارداد با مجری امکان پذیر است.
ماده 13- شهریه دوره
دانشپذیران موظفند شهریه اعلامی هر ترم را به حساب بانکی اعلامی در این وبسایت واریز نمایند. در غیر این صورت از ادامه تحصیل آنها در دوره جلوگیری بعمل خواهد آمد.
مبلغ آزمون های مجدد برای دروسی که دانشپذیران حد نصاب نمره را کسب نکرده اند جداگانه اعلام و قابل پرداخت می باشد.